Працівникам Миколаївського суднобудівного заводу вже більше 2 років не виплачують зароблених грошей. За допомогою люди звертались і до мера, і до керманича області, і навіть написали 5 звернень до Президента України. Але ситуація з мертвої точки так і не зрушилася.

"Єдиний вихід, який ми бачимо – щоб Кабінет Міністрів на своєму рівні вирішив питання про виділення грошей через Укроборонпром в рахунку вартості замовлення", – заявив працівник Миколаївського суднобудівного заводу Сергій Новіков.

Щоб хоч якось привернути увагу до своєї біди, люди вдались до радикальних заходів – перекрили міст. Декілька годин не міг проїхати жоден автомобіль. Виняток зробили лиш для карети швидкої та спецтехніки комунальників. Попри усі вмовляння поліції та представників місцевої влади люди стояли на своєму.

Читайте також: Віче кожного тижня: Саакашвілі обіцяв щонеділі проводити мітинги біля Верховної Ради

На акції протесту люди хотіли побачити керівника області. Втім так його і не дочекались. Тож після кількагодинної блокади почали розходитись. А своє ставлення до ситуації, що склалась, обладміністрація оприлюднила на своєму офіційному сайті. Опісля стало відомо, що в ситуацію втрутився екс-мер Миколаєва. Зараз чиновник перебуває у відрядженні в Києві.

Ці люди неодноразово звертались до мене, як до міського голови, але це питання не в підпорядкуванні очільника міста. Сьогодні я би хотів звернутись до прем'єр-міністра Гройсмана, щоб він опрацював це питання з відомствами і заклав зміни до бюджету за 2018 рік,
– зазначив екс-мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Працівники заводу запевняють, на міст вийдуть знову. Люди обіцяють проводити акції протесту, доки не отримають зароблених грошей.