А. Роберу знадобилося шість годин для того, щоб дістатися до вершини 828-метрового хмарочоса в Об'єднаних Арабських Еміратах і залізти на його шпиль.

Біля підніжжя хмарочоса зібрався величезний натовп. Незабаром після початку сходження стемніло, але Робера вхоплювало світло прожекторів.

Зазвичай Робер не застосовує при підкоренні висотних будівель спеціального обладнання, але на цей раз, за ​​наполяганням влади Дубая, крім альпіністських мотузок він використовував спеціальний такелаж.

"Я розумію їх. Ця будівля для них - символ, тому, дбаючи про моє дорогоцінне життя, вони також виявляють турботу про свою дорогоцінну "Бурдж-Халіфу", - сказав 48-річний екстремал.

За свою кар'єру Ален Робер вже підкорив понад 70 висотних будівель, у тому числі хмарочос "Петронас-Тауерс" у Куала-Лумпурі, вежу "Федерація" в Москві і "Емпайр стейт білдінг" в Нью-Йорку. У 2003 році "Людина-павук" видерся на Ейфелеву вежу, а в 2004-му - на хмарочос "Тайпей-101" на Тайвані, який вважався тоді найвищим будинком у світі.