Нагадаємо, найяскравіша зірка радянського кінонебослиху пішла з життя вчора. За попередніми даними, Людмила Гурченко померла від серцевого нападу, у своїй квартирі у Москві.

Уродженці Харкова було 75 років. Останнім часом відома акторка оговтувалась від тяжкої операції. Шалену популярність Гурченко принесла музична комедія Ельдара Рязанова "Карнавальна ніч", яка вийшла на екрани 1956 року.

Загалом актриса знялася у понад 90 стрічках. Найвизначнішими фільмами в її доробку вважаються "Дванадцять днів без війни" Олексія Германа, "Сибіріада" Андрія Кончаловського, "П’ять вечорів" Микити Михалкова, "Вокзал для двох" Ельдара Рязанова, "Польоти уві сні і наяву" Романа Балаяна.

З-під пера акторки вийшли три автобіографічні книги "Моє доросле дитинство", "Аплодисменти" і "Люся, стоп!". Крім того, Гурченко прославилася як естрадна виконавиця, платівки з її піснями були в колекціях всіх радянських меломанів. Людмила Гурченко - народна артистка Радянського союзу та Росії, кавалер багатьох орденів та державних нагород.