Багато хто приїжджає у Мадрид саме заради нічного життя. Та навіть найзатятіших гульвіс зачаровують мистецькі багатства міста.

До прикладу, музеєм Прадо. Це один з найвідоміших музеїв світу. В його колекції - понад 7500 картин. 8 євро - і Ви досхочу милуєтеся роботами Ель Греко, Тиціана, Рафаеля, Ботічеллі, Рубенса та інших.

Не залишить байдужим і Королівський палац. Це офіційна резиденція короля, але Хуан Карлос з’являється тут лише на церемоніях. Тому можете не хвилюватися - своїм візитом у королівські покої за 10 євро Ви не потурбуєте монаршого спокою.

Відомий Мадрид і мереживом своїх вулиць та площами. Дві найвідоміші з них Пласа Майор та Пуерта дель Соль.

Першу Лопе де Вега називав “пупом Іспанії”. Тут свого часу відбувалися бої биків. Нині ж на майдані вир з туристів, які зі всіх боків обступають пам’ятник королю Філіппе ІІІ.

На іншій площі, яка у перекладі з іспанської звучить як “ворота сонця”, знаходиться один із символів Мадрида - бронзова статуя ведмедиці біля суничного дерева.

Втомить пекуче сонце - завітайте в Парк Ретіро. Це 130 гектарів мальовничого лісу, в якому понад 15 000 дерев. Тут, як не дивно для католицької Іспанії, можна побачити пам’ятник упалому янголу.

Серед гурманів Мадрид відомий своїми численними ресторанами, кафе, терасами. Обов’язково скуштуйте тапас - іншими словами різноманітні закуски.

У кафе та барах можна перекусити з пивом і за 3 євро. У ресторанах за обід нарахують 10 і більше. Ціни у найдорожчих закладах стартують від 30 євро.

Аби сповна відчути іспанський дух, радимо Вам завітати на кориду. 50-60 євро - і Ви у центрі гри між биком та тореадором на межі життя і смерті.