Тут одне з кращих у світі місць для дайвінгу та пірнання з маскою. На Мальдівах для цього є все: безлюдні острови, теплі та кришталево чисті води з видимістю, яка іноді перевищує 30 метрів, багаті рифів і різноманіття морських мешканців.

Ви не професійний пірнальник? Не біда - на всіх курортах Мальдів є центри підводного плавання, де можна відвідати курси для початківців. Триденне навчання з 5 зануреннями обійдеться у 250 євро. Для тих, хто без підводного світу не уявляє свого життя пропонують цілі тури - так звані дайвінг-сафарі. Доба коштує від 150 до 250 євро.

З дайвінгом на Мальдівах може змагатися тільки риболовля. Звичайно ж у відкритому морі. Для цього можна винайняти човен у місцевих за 10 євро, а можна замовити тур на яхті з повним сервісом. Щоправда такі розваги вже коштуватимуть 80-160 євро.

Відомі Мальдіви і своїми спа-центрами. Тут - це цілий ритуал: спокійна музика, приємні аромати, прохолода і красиві види тропічних островів.

Хочете романтики? Не забувайте, що саме тут чимало закоханих вирішують одружитися. Спеціально для вас організують незабутнє весілля на безлюдному острові. Церемонія, щоправда, неофіційна, жодних документів вам не видадуть.

Тепер спробуємо порахувати бюджет нашої мандрівки у райський куточок. Вартість авіаквитка у дві сторони стартує від 2500 тисяч євро. Дешевого помешкання на Мальдівах не знайдете. За винятком столиці Мале на інших островах готелів просто немає. Тут суцільні курорти.

Двомісний номер у бюджетному закладі коштуватиме близько 80 євро. Три-чотири зірки - від 80 до 250 євро. Радимо хоча б одну ніч провести в бунгало на воді. Затишний дерев'яний будиночок, навколо безмежні водні простори і заспокійливий шум хвиль - враження на все життя.