За інформацією радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, відтепер потрібно мати перепустки для в'їзду, виїзду та пересування.

Зверніть увагу "Останній день на Азовсталі": у мережі з’явився щемкий фільм-прощання захисника Маріуполя

Перепустки на в'їзд та виїзд з Маріуполя

Так, тим, хто хоче в'їхати до міста, необідно отримати перепустки для автомобіля та пасажирів. Їх комендатура окупантів видає у "фільтраційних" пунктах у Мангуші та Виноградному.

Термін дії однієї такої перепустки – 3 дні, до того ж скористатися нею можна буде лише один раз. Черга на отримання цих документів вже розписана на тижні вперед.

Аби покинути Маріуполь, потрібні аналогічні перепустки на виїзд. Термін дії та правила використання не відрізняються від попередніх – лише 3 дні та лише один раз. Видають такі перепустки у так званих райвідділах "МВС ДНР".

Дозвіл на пересування

Для пересування Маріупольським районом також потрібно мати перепустку. Їх видають у Мангуші з аналогічними до перепусток на в'їзд і виїзд у Маріуполь правилами. Зауважимо, що за цими перепустками в'їзд до районного центру заборонений.

"Тобто проїзд з Мангуша до Ялти (селище міського типу у Мангуській селищній громаді – 24 канал) або Урзуфа без перепустки неможливий", – зауважив Андрющенко.

Перепустку на авто доведеться отримати навіть для пересування між адміністративними районами в середині Маріуполя.

Відвідати Маріуполь – це дорога в один кінець, – Андрющенко

Попри встановлені окупантами правила, які роблять в'їзд і виїзд з Маріуполя начебто реальними, радник міського голови попередив, що така перепустка може стати квитком в один кінець.

Для тих, хто збирається відвідати Маріуполь, пам’ятайте, що на зараз це – дорога в один кінець. Для тих, хто збирається покинути Маріуполь у бік Запоріжжя, до відкриття офіційних коридорів маєте майже лічені дні до повного закриття проїзду у бік Бердянська,
– підкреслив Андрющенко.

Важливо – міськрада Маріуполя показала, як українців депортують у Росію: дивіться відео