Цього разу вивезти очко із велодрому вдалося Ліонові, серія у якого куди приємніше - леви не прогають уже одинадцять поєдинків. Саме гості активне розпочали поєдинок і відкрили рахунок у першому таймі.

Захисники марселя забули у своєму карному майданчику Лісандро Лопеса і найкращий бомбардир “Ліона” не пробачив суперникам цієї помилки. Після перерви настала черга помилятися уже гостей. Вальбуена уникнув офсайду і повернув паритет вже на старті другого тайму. Нагод, аби вирвати перемогу суперники створили достатньо, та вирішальний удар залишав бажати кращого у форвардів і “Марселя”, і “Ліона”, тож 1:1.

В іншому матчі неділі теж миром розійшлися “Сошо” та “Бордо”. Ще два поєдинки довелося перенести через погану погоду. Напередодні по три бали здобули “Ренн”, “Сент-Етьєн” і “Тулуза”.
ПСЖ та “Ренн” наздогнали “Ліль”, та у догів тепер гра в запасі. Всього на один бал позаду – “Ліон”.