Щоби підібрати ключі до воріт "малюків", "провансальцям" знадобилося півгодини. На перший удар Лоїка Ремі голкіпер зумів зреагувати, після другого - викинув білий прапор. Ще до перерви на табло загорілася друга одиниця, а поруч із нею прізвище норвезького півзахисника Браатена.

Після перерви чемпіонам стало зовсім несолодко. Ще один легіонер "Тулузи" - аргентинець Мауро Сетто - вивів уперед уже гостей. Рятівником чемпіонів виступив Жиньяк. Форвард за шість хвилин до фінального свистка встановив остаточний рахунок - 2-2. В останніх семи зустрічах між цими суперниками це вже шоста нічия.

Із кращим настроєм, аніж марсельці, покидали власний стадіон прихильники "Ліона". "Леви" розгромили "Ланс". Перший гол у свої ворота забив захисник "криваво-золотих" Бедімо. Далі господарі вже давали собі раду самотужки. Після кутового головою влучно пробив Бріан. Також із другого поверху було встановлено й остаточний рахунок. У компенсований арбітром час відзначився Лісандро Лопес - 3-0.

Перемога дозволила "Ліону" випередити "Ренн", вийти на третє місце та наблизитись до лідерів. Вище, ніж "Леви" - "Лілль" і "Марсель". Обидві команди в 30 турі очки втратили.