Втім господарі з перших хвилин поєдинку пішли на штурм воріт Вердана Руньє. І вже на шостій хвилині матчу Стефан Мбіа вивів чинних чемпіонів вперед.

Після подання кутового Хайнце дотепно пропустив м'яча, а камерунець в падінні красиво головою переграв голкіпера. На цьому підопічні Дідьє Дешама не зупинились і продовжували регулярно обстрілювати ворота "Ланса". Та от єдина помилка захисту "Марселя" поховала такі необхідні три очки у цьому матчі. На 58-й хвилині Едуарду не змарнував шансу покарати господарів. Змінити рахунок у матчі більше не змогла жодна із команд 1:1.

Свято голів подарували “Кан” та “Лілль”. Ще до великої перерви на табло горіло один три на користь "Ліля". Спочатку Мусса Соу відзначився хеттриком, на що господарі відповіли вдалою атакою, котру завершив Арабі.

Друга половина поєдинку також залишилась за гостями. що правда Траоре скоротив відставання, та “Жервіньйо” та “Берія” доводять рахунок до розгромних 5:2. Завдяки цій перемозі "Ліль" піднявся на другу сходинку в чемпіонаті.

У інших матчах "Бордо" вдома переграло "Ніццу" 2:1. "Брест" - "Сошо" 1:1. Суху нічию розписали "Монако" з "Арлем". Єдиний гол Жеруда приніс домашню перемогу "Монтпельє" над "Тулузою".