Легким рухом на двадцятій хвилині Лучо Гонсалес вивів господарів вперед. Уже через вісім хвилин Бенуа Шейру, подвоївши перевагу "Марселя", заодно продемонстрував, що є справжнім майстром фліпера. Добили суперників підопічні Дідьє Дешама уже після перерви. Спочатку Вальбуена наче на тренуванні реалізував вихід сам на сам. А коли арбітр уже збирався закінчувати поєдинок, цей же трюк повторив Лоік Ремі – 4-0.

Закріпитися на верхівці турнірної таблиці "Марселеві" допомогло "Бордо", яке відібрало очки у, на цю мить головного конкурента команди Дешама – "Ліля". Змарнувавши кілька, просто таки ідеальних нагод для взяття воріт, доги таки зуміли відкрити рахунок на 35 хвилині. Після перерви "Ліль", утім сам вкрав у себе такі необхідні три очки. Рамі вправно поцілив у власні ворота – 1-1.

По три очки здобули "Лор’ян" та "Валансьєн", 1-1 у поєдинках "Монако" – "Ніца", та "Нансі" – "Сент-Етьєн". Матч "Брест" – "Ланс" довелося перенести.

Тож "Марсель" має рівну кількість очок з "Лілем" та на гру менше. Однак обійти і одних й інших сьогодні матиме нагоду ПСЖ.