Опанувавши ковзани ще 7-річним хлопчаком, наш герой пішов стежками батька – став хокейним голкіпером.

Голкіпером, який, своєю чергою, став символом "Нью-Джерсі Девілс". Не шукайте загримованого обличчя Мартіна на сторінках гламурних журналів для дівчат-тінейджерів чи у рекламі засобів гігієни. Він відданий виключно справжній чоловічій справі. А поза майданчиком живе у власне задоволення.

Тільки Бродо міг здогадатись поглузувати над святим Граалем кожного хокеїста Кубком Стенлі. Вдруге здобувши омріяний трофей, у 2000 році канадець примудрився з'явитись із нагородою у кінотеатрі. Навіщо? Усе просто – з лукавою посмішкою Марті насолоджувався переглядом фільму поїдаючи з Кубка поп-корн.

Не цурався експериментів і в особистому житті. Не зраджував лише команді... Статус стовідсоткового мущини Бродо підтвердив, виплекавши, наразі, п'ятеро нащадків. Чотирьох дітей воротарю подарувала Мелані Дюбуа. Яку Мартін, врешті кинув, заради... дружини її ж брата – Женев'єви Нол.

Бродо з дитинства мріяв отримати автограф легенди НХЛ, легендарного попередника Патріка Руа. І, водночас, "вберіг" наступників від тотальної "гашекоманії". Молоді голкіпери свого часу захопились стилем авантюриста Домініка Гашека і намагаючись копіювати карколомні стрибки чеха відверто забували про прямі обов’язки. Вважають, саме Бродо повернув інтерес до класичної манери гри голкіпера.

Попри те, незворушний мур Бродо і сам, коли потрібно, не цурався дій на межі фолу. Паралельно із запаморочливими сейвами, міг мало не відірвати ніг супернику поблизу синьої лінії. А часом і перевірити на міцність грудну клітку опонента. Особливо "теплі" стосунки у Мартіна із рейнджером Шоном Евері.

Бродо – не тільки диявол.. Бродо – канібал. Він один з двох голкіперів в історії NHL, на рахунку якого дві закинуті шайби і все ще може стати єдиним власником трьох голів.

Адже валити рекорди для Мартіна – справа буденна. На рахунку кіпера "Девілс" більше унікальних досягнень, аніж команд у конференції Національної Хокейної Ліги.