Про це брат нардепа Масі Найєм написав у Facebook.

При цьому він відзначив цікаву особливість щодо попереднього розгляду справи у суді. Так, за словами Масі рішення щодо першого підозрюваного, до якого найменше претензій, розглядали вдень. Загалом онлайн ефір передивились 14 тисяч осіб.

Читайте також: З'явилося ще одне важливе відео щодо побиття Найєма

Рішення щодо другого підозрюваного, завдяки якому трапилася бійка, розглядали ввечері. Загалом онлайн ефір передивились вже 1800 осіб. А справу третього розглядали після десятої вечора і онлайн ефір передивились лише 1000 осіб.

У останніх двох засіданнях (найбільш важливих) – спільний прокурор і суддя. До речі, прокурор Йовенко – старший групи прокурорів на справі Мустафи. Висновки робіть самі,
– написав Масі.

На його думку, єдина новина, яка трохи дає надії, це те що прокуратура отримала дозвіл на затримання підозрюваного, який втік.

"Але міжнародний розшук – це буде дійсно не погано. На цьому етапі", – сказав Найєм.

30 квітня у центрі Києва народного депутата Мустафу Найєма побили молодики, із якими у нього стався конфлікт, через небезпечне порушення "мажорами" правил дорожнього руху. Нападники завдали політику кілька ударів і втекли. Трьох нападників вдалось затримати, ще один устиг виїхати за кордон.

2 травня у Шевченківському райсуді Києва обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.