Завадити втіленню цих надій спробують інші учасники групи С - збірні Греції, Кот-д’івуару та Японії. Усі троє - учасники попереднього Мундіалю в ПАР. А Японці - єдині хто пробився у одну восьму фіналу на минулому чемпіонаті.

Найвищі шанси посісти першу сходинку в групі С мають колумбійці - експерти віддають їм одну цілу вісім десятих бала. Коефіцієнт на те, що першою в квартеті стане збірна Кот-д’івуару 4,333. Вихід японців із першого місця фахівці оцінюють, коефіцієнтом - 5 до 1, на перемогу грецької команди найвищий коефіцієнт 10 до 1.

На думку спеціалістів найімовірнішою парою, яка вийде з групи С є пара Колумбия Кот-д’івуар - кофефіцієнт 4 до 1. Другим варіантом пари лідерів експерти називають тандем Колумбия, Япония - коефіцієнт на вихід цих команд – 4,05, на те що у наступну стадію вийдуть Кот-д'івуар на першому місці та Колумбия на другому – коефіцієнт 6,5.

Перші поєдинки у квартеті С відбудуться чотирнадцятого червня - Колумбія поміряється силами з Грецією, а збірна Японії перевірить міць команди Кот-д’івуару. Онлайн трансляцію матчів дивіться на сайті football24.ua.