Про це він повідомив під час брифінгу.

За його словами, це генерал лейтенант Станіслав Денисюк.

Читайте також: Перше затримання такої кількості еск-високопосадовців – прокуратура провела масштабну операцію

"Зараз вертоліт привезе чинного начальника служби безпеки, тогож "смотрящого" за всім бізнесом Курченка – генерал-лейтенанта Денисюка", – наголосив Матіос.

Також головний військовий прокурор додав, що до кримінальної відповідальності притягнено екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка та розпочато щодо нього спеціальне досудове розслідування.

Крім того, Матіос зауважив, що загалом затримано 23 високопосадовця: колишнього керівника Луганської податкової адміністрації Антіпова, а також колишнього голову Міндоходів в Дніпропетровській, Луганській областях, голову Податкової служби АР Крим, керівників податкових інспекцій майже всіх районів Києва (вони за статусом фактично дорівнюють податковим областей), заступника голови Полтавської податкової адміністрації, заступника начальника Міндоходів Харківської області, начальника податкової Полтави.

Також він назвав прізвище начальника Управління податкової служби у Харківській області Роздайбіди та підкреслив, що обшуки проводяться ще й щодо керівництва податкових адміністрацій інших областей, в тому числі Одеси, фактично за місцем знаходження всіх податкових майданчиків, куди заганяли підприємства реального сектора економіки.

Статті: участь та сприяння в організації злочинного угруповання, зловживання службовим становищем, яке тягне за собою матеріальні збитки в особі держави. Для кожного із затриманих фігурантів усе готово. Зараз у цей момент частину затриманих уже відправлено до Печерського суду для розгляду клопотань про арешт, частині вручаються підозри, а частину доставляють зараз. Це особливий топ: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, яких ми дуже очікуємо, оскільки ці люди є абсолютно обізнаними, хоча зараз і не при владі,
– резюмував Матіос.