Як пояснив Мірошников, компанія розвинула програму smart-тарифів, які були введені ще у 2015 році.

Ми вітаємо ініціативи Міністерства інфраструктури та аеропорту "Бориспіль", спрямовані на зниження вартості авіаквитків для українців. Зі свого боку ми послідовно вводимо ряд заходів з тим, щоб наші співвітчизники мали достатньо можливостей для подорожей і не були обмежені ціновим фактором. Наша нова пропозиція є логічним продовженням програми smart-тарифів, введеної ще восени 2015 го. Істотна відмінність лоукост концепту в тому, що ціни зафіксовані з урахуванням податків і зборів. Відповідно, єдине, що може вплинути на кінцеву вартість квитка - це коливання валютного курсу,
– зазначив Юрій Мірошников.

Юрій Мірошніков

У МАУ презентували квитки за лоукост-цінами

Раніше smart-тарифи (тарифи раннього бронювання) включали в себе лише знижку 30% – за умови купівлі квитків мінімум за 4 місяці і з вильотом тільки з України. Тепер же авіаквитки за найнижчими цінами доступні і по вильоту з інших країн в Україну. Слід врахувати, що квитки за новими лоукост-цінами можна знайти тільки на сайті МАУ, а от при покупці в касах або контакт-центрі стягується фіксований сервісний збір – 18 доларів США. Квитки за лоукост-цінами можна придбати і через агентів, але при цьому посередники самі визначають вартість своїх послуг.

Рівень ціни залежить від тривалості перельоту і глибини бронювання (наскільки заздалегідь пасажир купує квиток) – за 10, 8 і 6 місяців до вильоту.

Отже, лоукост ціни МАУ:

• Рейси по Україні: 249, 504 і 769 гривень або 9, 19 і 29 доларів США відповідно;
• Рейси тривалістю до 2-х годин: 587, 769 і 1299 гривень або 21, 29 і 49 доларів США відповідно;
• Рейси тривалістю до 3-х годин: 822, 1034 і 1564 гривні або 31, 39 і 59 доларів США відповідно;
• Рейси тривалістю більше 3-х годин: 1087, 1299 і 1830 гривень або 41, 49 і 69 доларів США відповідно.

Ціни в гривні можуть змінюватися, адже фактична вартість квитка визначається за курсом НБУ на день придбання. Ціни вказані в одну сторону з урахуванням усіх зборів і податків. Можливе придбання квитка в обидва боки за сумарною вартістю двох квитків в одну сторону.

У вартість квитка входить тільки базова послуга перевезення, а всі додаткові послуги, як от провезення багажу, бортове харчування тощо – оплачуються окремо. Милі в рамках програми лояльності "Панорама Клуб" не нараховуються. Важливе уточнення – квитки не підлягають поверненню.

До кінця року в МАУ обіцяють 500 тисяч доступних квитків за лоукост-цінами для тих, хто планує свої подорожі заздалегідь.