Австрійська мережа АЗС AMIC ENERGY та благодійний фонд Dignitas продовжують спільну благодійну ініціативу "MAVIC від AMIC", яка націлена на забезпечення захисників сотнею дронів, інформує 24 Канал.

Дивіться також АЗС AMIC ENERGY та БФ Dignitas продовжують MAVIC від AMIC з дронів з нічним баченням

Після закінчення передачі першої сотні дронів DJI MAVIC 3 на початку лютого організатори оголосили про продовження ініціативи. Збір розпочали з 25 дронів DJI MAVIC 3T (Thermal), які дозволяють виявляти об'єкти навіть у нічний час або в умовах обмеженої видимості.

Ми постійно підтримуємо зв'язок з військовими частинами, аби бути в курсі поточних потреб. MAVICи з нічним баченням найчастіше згадувались у переліку найнеобхіднішого обладнання. Завдяки нашим клієнтам нам вдалось у короткі строки закупити 25 нічних дронів на суму 5 мільйонів гривень. Тому AMIC ENERGY націлена і надалі продовжувати свою підтримку,
– розповів генеральний директор ПІІ "АМІК Україна" Аудрис Стропус.


Дрони з нічним баченням допомагають виконувати широкий спектр завдань / Фото AMIC ENERGY

Як зазначила директорка БФ Dignitas Люба Шипович, неможливо переоцінити важливість дронів нічного бачення MAVIC 3T.

Вони виконують функцію очей вночі або за умов важкої видимості, спостерігаючи з неба за штурмом противника та допомагаючи скерувати оборонні дії відповідно. Без видимості з неба – це сотні і сотні втрат життів, коли один такий дрон рятує життя цілого підрозділу від підступних дій ворога під покровом ночі,
– наголосила Люба Шипович.

Підтримати проєкт можна, заправившись на усіх АЗС AMIC ENERGY бензином або дизельним пальним, а 5 гривень з кожного клієнта компанія перерахує на закупівлю сотні дронів DJI MAVIC 3 (різних варіацій) для ЗСУ.


5 гривень з кожного клієнта компанія перераховує на закупівлю сотні дронів DJI MAVIC 3 / Фото AMIC ENERGY

Нагадаємо, що 4 березня АЗС AMIC ENERGY та благодійний фонд Dignitas оголосили продовження ініціативи та нову мету кампанії – 25 дронів нічного бачення DJI MAVIC 3T. На цю мить завдяки надзвичайній підтримці клієнтів мережі АЗС AMIC ENERGY профінансувала 12 600 000 гривень та успішно передала розвідувальні дрони у понад 90 військових підрозділів Сил безпеки й оборони.

Також, за підсумками 2023 року, загальна сума податків та зборів, сплачених AMIC ENERGY в Україні, становила майже 1,5 мільярда гривень (включно з податками при імпорті товарів на митну територію України).

AMIC ENERGY зібрала понад 5 мільйонів на нічні дрони захисникам: дивіться відео

Що варто знати про організаторів ініціативи

AMIC ENERGY – австрійська компанія, що є власником мережі з 470 автозаправних станцій роздрібного обслуговування в Австрії, Латвії, Литві, Польщі та Україні

З початку повномасштабного вторгнення ПІІ "АМІК УКРАЇНА" забезпечила підтримку українців, військових підрозділів Сил оборони та безпеки, різних державних інституцій, благодійних організацій та персоналу у найскрутніші моменти історії країни на суму більш як 92,1 мільйона гривень. Зокрема, йдеться про:

  • понад 370 тисяч літрів пального;
  • 125 DJI MAVIC 3 (різних варіацій);
  • понад 65 одиниць спеціальних військових пристроїв;
  • апаратний комплекс придушення каналів управління БпЛА ANTIDRON KVSG 6+; військовий одяг та бронежилети;
  • майже 200 туристичних обігрівачів;
  • автомобілі;
  • універсальні мобільні батареї Hama Supreme тощо.

AMIC ENERGY оперативно реагує на потреби українського суспільства.

Dignitas (латинською "гідність") – благодійний фонд, який з 2014 року допомагає будувати сильне, технологічне спроможне та сучасне військо, надаючи ЗСУ технічну та іншу тактичну допомогу, спорядження, якісні знання й практики.

Фонд створений великою командою однодумців, серед яких Люба Шипович та Марія Берлінська.