Цього разу у рідних стінах "Хіт" викинули білий прапор перед "Портлендом". Суперники накидали один одному по 25 очок у першій чверті. А от далі "Трейл Блейзерс" зуміли втекти на 6 пунктів уперед, за підсумками другої. Дісталось господарям, насамперед, від Ламаркуса Олдріджа та Андре Міллера, які на двох за гру заробили 48 балів.

У відповідь відразу 69 спільними зусиллями накопичили лідери "Хіт" Джеймс із Вейдом. 38 із них увійшли до активу Двейна, який встигав і відбирати м'яча біля власного кошиком і за мить встромляти його у кільце опонентів. Попри те, тільки 4 очки відставання відіграли у третій чверті.

А в заключній 12-хвилинці ініціативу переконливо повернув "Портленд". 105:96 - на користь "Трейл Блейзерс".Це найдовша серія поразок третіх у Східній конференції "Хіт" в поточному сезоні.