"Ми створюємо свою лінію безпеки. Ми не виявляємо агресії. Єдине наше завдання — гарантувати безпеку сидячої акції", — сказав журналістам учасник акції Ішхан Хосровян, передає "Інтерфакс".

Поліція Вірменії закликала демонстрантів винести урни з центральної площі. "Ви повинні винести урни, оскільки ставити їх тут заборонено законом", — сказав у гучномовець заступник начальника поліції Єревана полковник Валерій Осіпян.

Дивіться також: У Єревані на площі Свободи продовжуються протести (Онлайн)

Він зазначив, що поліція не збирається робити які-небудь дії, "поки збори носять мирний характер". "Але у ваших лавах є провокатори, які озброєні камінням та іншими предметами. Просимо усунути їх, в іншому випадку всю відповідальність буде нести координаційна група", — заявив Осіпян.

ЗМІ повідомляють, що у поліцейських періодично починають кидати різним сміттям.

Нагадаємо, вірменський "Майдан" почався 19 червня. Серед основних проблем, які спонукали людей вийти на місцевий "Майдан", було підвищення тарифів на електроенергію російським монополістом, потім з'явились гасла проти корупції та проти російської окупації. У вівторок зранку мітингувальників жорстоко розігнала поліція. В хід пустили водомети і кийки.

Поліція повідомила про 240 затриманих та сімох поранених. Втім насправді постраждалих може бути значно більше — громадські активісти говорять про десятки.