Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

"У ході обшуку виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, флеш-носії та інше обладнання, яке, ймовірно, використовувалося для майнінгу криптовалюти і було встановлене в одному з приміщень навчального закладу", – уточнили у прокуратурі.

Читайте також: Де в Європі найвигідніше майнити біткойни: Україна – серед лідерів

Там також зазначили, що обшук проводився в ході розслідування кримінального провадження про несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж.

Наразі перевіряється причетність одного з працівників навчального закладу до несанкціонованого втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем та комп’ютерних мереж. За місцем проживання працівника також проведено обшук, під час якого вилучено комп’ютерну техніку.

До слова, 6 лютого у Росії в будинку спалахнула сильна пожежа через те, що мешканець квартири майнив криптовалюту.

Що таке криптовалюта? Криптовалюта – цифрова валюта, що функціонує завдяки механізму асиметричного шифрування. Одиниця криптовалюти – це код, який народжується в результаті складних комп’ютерних математичних обчислень.

Що таке майнінг? Майнінг (видобуток) – це спосіб заробітку криптовалюти за допомогою обчислюваних потужностей комп`ютера.