Про це інформує прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Вищі навчальні заклади та наукові установи були відібрані спеціально створеною Комісією, яка враховувала такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціями, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus тощо.

Читайте також: Нові стандарти освіти в Україні: що змінить реформа

"Невдовзі через бібліотеки провідних вишів країни кожен матиме можливість користуватися ресурсами, які надають бази даних Scopus та Web of Science. Вони будуть доступні в кожному обласному центрі. Такі бази даних є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ", – розповів заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха під час конференції "Використовуй інформацію на 100% – від ідеї до патенту".

Ці ресурси, наприклад, дозволяють з'ясувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, хто працює у цьому напрямку, а також знайти партнерів.

Доступ до електронних наукових баз даних дозволить українським вченим працювати з найбільш актуальною інформацією, з'ясовувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, а також знаходити партнерів. Це сприятиме тому, що якість досліджень і розробок в університетах та наукових установах буде підвищуватися.

Читайте також: Названо найбільш та найменш популярні серед вступників спеціальності у 2017 році: інфографіка