Необхідну суму зібрали на 1,5 доби, хоча збір мав би тривати тиждень. Українці зібрали за цей короткий проміжок часу на 60 бронетранспортерів.

Зверніть увагу "Окей, пробачаємо": Притула прокоментував патріотизм Міли Куніс, яка колись засуджувала Україну

Скільки зібрали у межах збору

Сергій Притула повідомив, що за півтори доби вдалося зібрати 236 мільйонів гривень, що на 36 мільйонів більше від запланованої суми, яку планували зібрати за тиждень.

Таким чином для Збройних Сил України придбають не 50, а 60 бронетранспортерів Spartan, на що потрібні 232 мільйони гривень.

Ті 4 мільйони, які залишаються від цього мегазбору, підуть на наступний збір коштів. Волонтер поки що не каже, на що будуть збирати кошти наступного разу. Однак теж планують придбати "щось броньоване".

Ніхто! Ніколи! Нас не переможе. Бо ми – українці! А це означає, що для нас немає слова "неможливо"! 1,5 доби за які ми знову перевертаємо світ догори дригом! І знову перевиконуємо план,
– наголосив Притула.

Сергій Притула зауважив, що чимало переказів на рахунок фонду надійшло з-за кордону, то ж волонтер подякував не лише українцям, але й громадянам інших країн, які підтримали збір коштів на британські бронетранспортери.

Також волонтер відзначив, що за час повномасштабного вторгнення в межах оборонної допомоги Велика Британія надала Україні 35 бронетранспортерів Spartan, а українці зібрали грошей на партію, майже удвічі більшу за ту, яку ми отримали від Лондона.

Сергій Притула оголосив про закриття мегазбору: дивіться відео

До теми – триває збір на авіакомплекси ШАРК: дивіться відео