Пряма трансляція на
Останні випуски

Механічне підвищення тарифів УЗ без підвищення якості послуг не вирішить ситуації з вантажоперевезеннями, – Омелян

- Читать новость на русском
Володимир Омелян
Володимир Омелян / ua.censor.net.ua

Механічне підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення без поліпшення якості надання послуг "Укрзалізниці" не вирішить ситуації.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "Інтерфакс-Україна".

"Щодо стану справ в "Укрзалізниці" я звернувся минулого тижня з листом до прем'єр-міністра, де виклав усі факти. Компанії отримують 10-30% від заявок. Через неможливість забезпечити необхідні транспортні послуги втрат зазнають не лише підприємства, а й держбюджет. Сподіваюся, що ця ситуація стане предметом розгляду з боку прем'єр-міністра. Механічне підвищення тарифів, коли немає якісних послуг від самої компанії, ні до чого не приведе", – сказав він журналістам у кулуарах Восьмого національного експертного форуму в Києві у вівторок.

Як зазначив міністр, проблема з вантажоперевезеннями пов'язана з нестачею вагонів і тяги.

"Крім того, у нас не лише проблема з дизельними локомотивами, але за півтора року виникне та сама ситуація і з електропоїздами", – наголосив В.Омелян.

Раніше міністр інфраструктури називав ситуацію із залізничними вантажоперевезеннями критичною. Проте в питанні тарифів на них, за його словами, Мінінфраструктури підтримало збільшення тарифу на 15% цього року.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі