В Мехіко іспанці пропустили уже на 12-й хвилині поєдинку. Форвард “Манчестер Юнайтед”Чічіріта вивів “Ель Трі”вперед. Переможний рахунок для господарів зберігався до 91-ї хвилини . Помилка на власній половині поля призвела до виходу віч-на-віч Давіда Сільви. У доданий час вінгер “Манчестер Сіті”міг й узагалі вирвати перемогу для “ля фурія Роха”, але не влучив по воротах 1-1.

Лоран Блан помінявши увесь склад в порівнянні із збірною Доменека на Чемпіонаті світу теж не зміг потішити вболівальників “гальских півнів”як і його попередник. Обмінявшись гострими випадами у першій половині, команди почали забивати після перерви. В дебюті другого тайму отримавши пас від Яана Мвіа півзахисник Марселя Хатем Бен Арфа відрив рахунок у зустрічі.

Вже через три хвилини у зустрічі була відновлена рівновага. Педерсен подає зі штрафного - а нападник Барна Хасеклепп як-не-як обробивши м’яча, пробиває Руфьє. На 71-й голкіпер Монако програв дуель 25-річному Еріку вдруге - 2-1 перемога Норвегії.

В Копенгагені збірна Німеччини відзначилась у воротах Данії на 19-й хвилині - вишуканий пас від Хітцльшпергера вивів Маріо Гомеса на ударну позицію. Вже на 73-й не гірша передача вийшла у Гьонтнера - цього разу відзначився Хельмес – 2:0. Але данці рук не попустили. Через дві хвилини Ромедаль, вкравши м’яча коло штрафного німців, викручує у дальній кут воріт. За три хвилини до завершення основного часу, форвард Рлди Янкер користається помилкою Візе і дарує Данії Нічию 2-2.

Туркам на чолі із Гуссом Хідіднком із турками вдалось здолати збірну Румунії. На стамбульському стадіонів Ататюрк рахунок був відкритий аж на 82-й хвилині поєдинку. Після порушення у штрафному румунів, Емре чітко реалізував пенальті. На 86-й Арда Туран довів чому його хоче купити пів Європи і потрібно боятися Карпатам - удар форварда Галастарая поставив крапку 2:0 перемога Туреччини.