Швета Верма також проживає у передмісті із сином Саурішем. Те, що жінка може й досі тримати дитину на руках – найбільше щастя і найбільше диво.

Адже 15 жовтня 2009 року ця радість опинилася під загрозою.

На вокзалі Швета разом дитиною чекала на електричку. У цей же час на вокзал прийшов 18-річний Аарон Драйден. Хлопець чекав на той же потяг, що і Швета – швидкісну електричку, що ходить до Мельбурна кожні 15 хвилин.

На якусь мить Швета відпустила візок, бо хотіла поправити свій одяг, але вона не затиснула гальма. А через те, що перон похилий – візок покотився прямо під потяг.

Перше, що я почув, був несамовитий крик. Я бачив, як з перону падає візочок. Це відбувалося просто перед моїми очима,
— згадує Аарон.

Маленький Сауріш не міг вижити у такій аварії. Це одна із ситуацій, яку й найлютішому ворогу не побажаєш. На пероні всі стояли, мов укопані.

Ніхто не наважувався шукати дитину. Єдиний, хто зібрався з духом – це Аарон. Він зістрибнув на рейки і заліз під вагон. Неймовірно, але дитина вижила після зіткнення.

Читайте також: Екстримал за один день двічі уникнув смерті

Візок був сильно покручений, а маленький хлопчик сидів собі і плакав. На ньому не було жодної подряпини, взагалі нічого. Він був таким же гарненьким, як і за хвилину до того.

Мама із Саурішом поспішили до лікарні. Можливо, у хлопчика внутрішні пошкодження. Однак лікарі виписали його того ж вечора. Вони не діагностували жодних травм.

Однак за мельбурнським дивом стоїть низка фізичних пояснень. Через те, що потяг вдарив візок збоку, металеві стержні обгорнули сидіння дитини. Таким чином створився простір безпеки. Ремінь візочка врятував дитині життя.

Більше того рама огорнула сидіння, мов кокон. А через зафіксований ремінь дитина не випала. Те, що в одну мить усі ці умови зійшлися – подарувало Шветі справжнє диво.

Цей день назавжди залишився у пам'яті Аарона. День, коли доля підготувала і страшну аварію, і дивовижний порятунок.