"Страшно було, коли я сховався в шафі в кабінеті Кучми. Так вийшло. У кабінеті були вбудовані шафи і в них - фальш-панелі. І я, як справжній служака, не раз вказував на те, що в охороні Кучми багато дірок .. . І одного разу знайшов ваду в системі охорони Кучми - цією вадою стала ніша в шафі, де я сховався. До цього я неодноразово доповідав про те, що у кабінеті президента є вразливі місця, що туди може ввійти сторонній, але реакції не було. І я вирішив там сам сховатися, щоб перевірити - чи може в ніші знаходитися людина. І тут раптом увійшов Кучма. Я цього не очікував. А вийти було ніяково і я вирішив просто пересидіти, а потім коли Кучма піде, вийти", - сказав Мельниченко.

"І ось я вийти не можу, а Кучму бачу і чую все, що відбувається в його кабінеті ... Після цього у мене було бажання його ... пристрелити! Я стримував себе з останніх сил", - розповів він.

"Були розмови і по телефону, і так, люди приходили, йшли ... У мене все всередині перевернулось ... Розмов було дуже багато: дерибан, скільки коштує та чи інша посада, скільки за призначення, скільки за дискредитацію, це ж все було під час підготовки до виборів. У мене був шок ... Розумієте, я вірив Леоніду Даниловичу, вірив у Леоніда Даниловича, свято вірив ... І тут таке!". - зізнався Мельниченко.