"Все, що робиться в рамках закону, підтримує міська рада. Тому що Львів завжди дотримувався християнських традицій вшанування загиблих. Тими ж, хто хоче спровокувати сутички, повинні займатися правоохоронні органи", — цитує його слова прес-служба міськради.

Крім того мер додав, що у Львові "з повагою ставляться до всіх жертв Другої світової війни, і нікому не прийде в голову забороняти вшанування пам’яті загиблих".

"Але всім потрібно пам’ятати, що під час цієї страшної війни сотні тисяч жителів Західної України загинули і від рук Червоної Армії, і радянських спецслужб. Тому у львів’ян урочисті святкування цих подій під червоними прапорами і проросійськими гаслами викликають неоднозначні почуття. І на це потрібно зважати", — підкреслив міський голова Львова.

Як раніше повідомлялось, голова Сімферопольської міської організації партії "Русскоє єдинство" Сергій Юхін повідомив про намір привезти до Львова до тисячі членів партії, щоб 9 травня пройти маршем від центру міста до Пагорба Слави, де поховані військовослужбовці Радянської Армії, які загинули у Великій Вітчизняній війні.

Така ініціатива, за його словами, викликана тим, що міська влада позбавила місцевих ветеранів одного з найголовніших для них свят.