Втім, авто і створювали, як об'єкт пристрасті. Родстером, який до того ж непогано їздить, SLK став вже по ходу справи. Нова модель з фірмовим брутальним дизайном теж навряд чи буде менш популярною серед жінок. І не останню роль у цьому зіграє список оснащення з унікальними опціями.

Чого вартий лише інноваційний "віндстопер" - спеціальний екран, який не дає вітру тривожити пасажирів. Остаточно сумніви, якщо такі були, розвіє інтер'єр новинки: дизайнери постарались, аби водій та пасажир почувались максимально комфортно і практично купалися в розкоші. Всюди алюміній, рідкісні породи дерева, чудовий пластик. Плюс абсолютно нові спортивні сидіння правильної форми з хорошою бічною підтримкою.

SLK, як і раніше, не має версії з м'яким верхом. Щоправда, тепер, окрім стандартної алюмінієвої модифікації, покупцям запропонують варіант зі скляним дахом - Magic Sky Control. Родзинка в тому, що водій може змінювати ступінь затемнення скла.

Двигуни для новинки припасли тільки бензинові: два варіанти 1.8-літрового турбоагрегату та потужна V-подібна "шістка" 3.5. Цей 306-сильний монстр розганяє авто до "сотні" за 5,5 с.

Родстер може похизуватися феноменальною точністю управління та стійкістю в поворотах. А все завдяки новій спортивній підвісці з жорсткими амортизаторами. Ціна на нового завойовника сердець зі Штутгарта у Старому Світі стартує з 39 000 євро.