На підприємстві попереджають, що електрику відключать з 9 години ранку. Людям порадили запастись водою для своїх потреб.

До теми Ніхто не залишиться без світла і тепла, – Зеленський пообіцяв, що відключень не буде

У разі необхідності до об'єктів соціальної інфраструктури буде підвіз води,
– повідомляє "Сумиобленерго".

При цьому підприємство не вказує точно, які саме об'єкти планують відключати.

Водночас, за інформацією на 7 грудня 2021 року, борг водоканалу за розподіл електрики сягає 5,214 мільйона гривень. Сумчани ж заборгували підприємству понад 56 мільйонів гривень.

Заборгованість українців за комунальні послуги

  • З серпня 2020 року до серпня 2021 року кількість боргів українців за комунальні послуги виросла у 1,5 раза. Найбільше населення заборгувало за постачання та розподіл природного газу. Кількість боргів в Єдиному реєстрі боржників складає близько 451 тисячі справ. Відсоток боргів за комунальні платежі – 7% від загальної кількості боргів українців.
  • Кабмін виділяв 26 мільярдів гривень субвенції місцевим бюджетам для погашення різниці тарифів перед "Нафтогазом". Таким чином компанія зможе позбутися боргів.
  • Водночас "Київводоканал" погрожував відключити від води Коцюбинське. Компанія УЖКГ "Біличі" має багатомільйонну заборгованість перед Київводоканалом, який надає послуги з водопостачання та водовідведення селища міського типу Коцюбинське.

Вам може бути цікавою думка експертки про ймовірні віялові відключення електрики: дивіться відео