"Останній хрещений батько" сицилійської мафії помер у ніч на 24 вересня від раку. Йому був 61 рік.

Читайте також В Італії члени мафії запропонували компенсацію родині хлопця, якого вони "помилково" вбили

Помер ватажок "Коза Ностра"

Довгий час Мессіна Денаро хворів на рак товстої кишки. Італійські ЗМІ заявляють, що протягом останніх кількох тижнів його стан значно погіршився і "хрещеного батька" перевели з в'язниці в Л'Аквілі суворого режиму до лікарні Сан-Сальваторе.

У п'ятницю, 22 вересня, Мессіна Денаро впав у кому, з якої так і не зміг прийти до тями. Лікарі констатували його смерть уночі 24 вересня.

Місцеві газети стверджують, що Денаро поховають в сімейній гробниці разом з його батьком доном Чіччіо, який також був головою місцевої мафії.

Злочини ватажка "Коза Ностра"

Італійські ЗМІ називають Мессіна Денаро "останнім хрещеним батьком". Він переховувався від поліції з 1993 року. Вважається, що Денаро скоїв перше вбивство у 18 років. Його визнали винним у численних злочинах. Зокрема, Денаро звинувачували в участі планування вбивств у 1992 році прокурорів Джованні Фальконе та Паоло Борселліно, які боролися з мафією.

Також його визнали відповідальним за численні вибухи у 1993 році в Римі, Флоренції та Мілані. Тоді загинуло 10 людей. Слідство звинувачувало Денаро у викраденні 12-річного Джузеппе Ді Маттео. За даними правоохоронців, він зробив це для того, аби батьки хлопчика не давали свідчень проти мафії. Ватажок "Коза Ностри" утримував дитину протягом 2 років, а потім вбив.

За найскромнішими оцінками, Денаро вбив щонайменше 50 людей. Якось в інтерв'ю він заявляв, що він позбавив життя стількох людей, що "вистачило б на кладовище".

Затримати Денаро вдалося лише 16 січня 2023 року біля приватної медичної клініки в столиці Сицилії Палермо.