Матч 13-го туру чемпіонату України між харківським "Металістом" та луцькою "Волинню", що відбувся 15 жовтня, був куплений. Про це "Досье" стало відомого з поінформованих джерел.

Перед цією грою харківська команда, як відомо, програла на своєму стадіоні чотири матчі чемпіонату з п'яти. В команді з Луцька були проблеми із заробітньою платою, яка була виплачена невдовзі після цього матчу, повідомляють інформатори. Тренер "Волині" Віталій Кварцяний у свій час працював помічником Мирона Маркеивча, який нині тренує "Металіст", і вони довгі роки підтримують дружні відносини.

Сама гра зовнішньо відбувалася по-бойовому. Дивувало лише те, що в центрі захисту луцької команди з'явився Віталій Годований, який до цього жодного разу не виходив на поле, а після цього матчу зігравши ще одну гру, був відправилений у "дубль". За 15 хвилин до завершення матчу за рахунку 1:1 тренер "Волині" зняв з гри центрального півзахисника Сергія Скобу, а замість нього випустив гравця атаки Євгена Пічкура, після чого харків'яни без особливих зусиль забили два голи за кілька хвилин.

Джерела не повідомили, чи це була довмовленість про "здачу" поєдинку тільки між тренерами, чи про це знали деякі футболісти. Очевидно, що ця подія не була б можливою без фінансової підтримки власника команди Олександра Ярославського.

Нагадаємо, що нещодавно "Металіст" уже покарали за підкуп матчу чемпіонату України проти львівських "Карпат" навесні 2008 року.