Сьогодні клініки лазерної корекції можна знайти усюди. Вони пропонують швидкі та безболісні методи корекції зору та послуги висококваліфікованих лікарів. Для України це дуже позитивний фактор, адже так люди із поганим зором мають більше можливостей отримати необхідну допомогу,

Цікаво Який метод лазерної корекції зору рекомендували б навіть пілотам: відповідь експертки ДАСУ

Та хоч медзакладів дійсно досить багато, проте не всі вони застосовують інноваційні технології. Тож тільки найсучасніші клініки та великі медичні центри можуть дозволити собі постійно змінювати дороге обладнання і давати пацієнтам найкраще – передові лазери та технології. Серед них – "Німецька очна клініка", яка відкрилась 22 серпня в самому серці старого Києва та має найновіше обладнання для лазерної корекції зору.

У "Німецькій очній клініці" індивідуальний підхід до кожного пацієнта / Фото Німецька клініка

Німецька клініка в Києві пропонує нові методики лазерної корекції зору

Насправді є безліч різних методик лазерної корекції. Українцям варто ознайомитися з ними перед процедурою, оцінюючи особливості, а також їхні переваги та недоліки. Таким чином можна раціонально вибрати ту клініку та методику, які найкраще відповідатимуть вашим потребам.

Рекомендуємо звернути увагу й на нові методики лазерної корекції зору – Genius Pro та Genius Plus. Вони засновані на найсучасніших технологіях та останніх розробках у галузі лазерної корекції зору.

Ми називаємо їх "Технології 2023". Вони були розроблені та застосовуються у провідних клініках у Німеччині, а тепер будуть також використовуватися і у нас, у Німецькій клініці в Києві, – розповіли представники медзакладу.

"Німецька очна клініка" має найсучасніше обладнання / Фото Німецька клініка

Які переваги Genius Pro та Genius Plus

Технології Genius Pro та Genius Plus – це гарантія безпеки, точності операції, а також відсутності побічних ефектів та покращення зору після процедури. Вони засновані на принципі застосування "холодного" лазера.

У традиційних методах лазерної корекції зору відбувається випаровування тканини рогівки ока, що зумовлює їх нагрівання. Як наслідок – у пацієнта після операції можуть проявлятись ефекти серпанку і розсіювання зору. Технології Genius Pro та Genius Plus дозволяють запобігти цим негативним наслідкам. При використанні "холодного" лазера рогівка ока не нагрівається, тому ефекти серпанку і розсіювання, а також ефект "хейс" у пацієнтів відсутні. Це дозволяє після лазерної корекції отримати зір вище за стандартну "одиницю".

Також Genius Pro та Genius Plus унеможливлюють ще одну проблему – так званий ефект "Гало". Це порушення зору у пацієнтів після операції, викликане тим, що лазери попередніх поколінь мали обмежений діаметр обробки зовнішньої оболонки ока – не більше 4 мм. Тож у пацієнтів із зіницями понад 4 мм обробка поверхні оболонки ока здійснювалася нерівно, а хвиля лазерної обробки мала форму хреста. Відтак пацієнти могли відчувати порушення зору у відновлювальному періоді та незначний дискомфорт після операції.

Сучасний лазер, що застосовується в методах корекції Genius Pro і Genius Plus, може обробляти нерівності по всій поверхні рогівки за допомогою вдосконаленої та вбудованої програми сканування, а також функції крапки, яка направляє лазер не по хрестовій хвилі, а точково – саме у ті місця рогівки, де необхідно зробити зміни. При цьому загальний діаметр лазерної обробки становить 8 – 9 мм, а не 4, як раніше. Цей новий збільшений діаметр лазерної обробки значно перевищує розмір зіниці, тому ефект “Гало”, що раніше часто зустрічався у пацієнтів, тепер повністю відсутній.

Точність лазерної корекції методами Genius Pro та Genius Plus забезпечується високотехнологічними системами стеження, що гарантують центрування круглих (або еліптичних) зон впливу над зіницею.

Ще однією перевагою використання методів Genius Pro і Genius Plus є те, що вони дозволяють проводити операції пацієнтам, яким відмовили у проведенні лазерної корекції в інших клініках через використання лазерів попередніх поколінь, а також товщини рогівки ока.

Із задоволенням чуємо, що у нас, у "Німецькій очній клініці", всі пацієнти говорять про те, що ефект від лазерної корекції перевершив їхні очікування. Тож чекаємо на вас для проведення лазерної корекції зору в Києві на найновішому лазері в країні, – додали представники клініки.