Сьогодні в екс-резиденції ажіотажу вже нема. Туристів узимку мало. Межигір'я живе на гроші, зекономлені з літа. У місяць на обслуговування резиденції йде 3 мільйони гривень. Територія охайна. Хоча, каже комендант, уже б не завадив ремонт.

Вхід у "хонку" – через вікно. Двері опечатані. Наглядає за нею – Петро Олійник, майданівець зі Львова. У Межигір'ї живе вже рік.

Дім умовно розділений на дві частини – чоловічу та жіночу. В одній – кімната Януковича. В іншій – його коханки Любові Полежай. У розкішному домі можна знайти майже все, крім бібліотеки.

Петро каже – багато речей вкрали мародери. Місяць після втечі Януковича у Хонці мешкало близько ста людей. Речі зникали безслідно. Вандали не пошкодували навіть ікон.

Зараз комплекс утримує 165 працівників. Удвічі менше, ніж колись. І зарплата у них теж менша – близько 3 тисяч гривень.

У Межигір'ї з нетерпінням чекають літа. Сподіваються, що знову потягнуться туристи. І допоможуть зберегти унікальний комплекс.

Зазначимо, на будинок Віктора Януковича, так звану "хонку" і на більшість майнового комплексу резиденції "Межигір’я" досі не накладено арешту і заборони відчуження.