Це багаторівнева система, що дозволяє виконавцю додавати різноманітний контент до своєї музики. Музикант може включити в один трек пісню, графіку, текст, лірику та навіть гастрольний графік. Система існує в двох виглядах: Кріейтор для виконавців та МХР4 плеєр для користувачів.

“Колись ми записували касети, концерти, кліпи. Всі ми любимо переглядати виступи старих улюблених груп, проте час на все накладає відбиток. Ми вирішили все зібрати в одному єдиному форматі для того, щоб зберегти це для історії”, - каже керівник Musinaut Філіп Ульріх.

“Чудово коли не треба обмежувати себе єдиною версією пісні. Я можу зробити один запис для ротації на радіо, а потім вона стане техно чи фольковою, або ж навіть з симфонічним оркестром. Немає більше чітко визначених музичних стилів, і віднесення виконавця до певного стилю є застарілим”, - каже співачка та користувач MXP4 Ліа.

Група може записати акустичну чи техно версію своєї останньої пісні, а ця програма дозволить їм створити один файл, який включатиме в себе різноманітні аранжування треку.

Ерік Моле - директор з розвитку та продажів МХР4. Він переконаний, що різноманіття стилів - це важлива складова творчого процесу, яке досі не використовувалося на всі 100. Інформація, яку використовує система, подібна до задньої обкладинки компакт-диску.

“Коли музикант записується у студії, в нього безліч ідей та аранжувань до своєї пісні, проте в кінці кінців він повинен записати її в якомусь одному стилі. З МХР4 кріейтором він може зробити безліч варіацій та звести їх в один файл. Слухачі ж насолодяться всіма доступними версіями пісні - від року до акустики”, - каже директор з розвитку Ерік Моле.

“Зараз я слухаю оригінальну версію пісні Ліа “Оуве ю”, а ось я одним кліком мишки по плеєрі перемикаюся на версію “Ібіца”, і це все в межах одного треку. Бачите, це більш клубний мікс, а ось я хочу послухати акустичну версію пісні”, - каже директор з розвитку Ерік Моле.

Прості користувачі можуть прослухати МХР4 файли просто безкоштовно скачавши з офіційного сайту спеціальний плеєр.

“Новий формат відкрив для мого нового проекту "Spookydubois"усі двері. Я вже давно мріяв надати йому інтерактивності, і новий формат - якраз для мене”, - каже співачка Марго.

Користувачі можуть вибрати як саме їм слухати композицію - через віджет чи МХР4 плеєр. Розробники сподіваються, що завдяки цій технології - у виконавців зросте аудиторія, адже тепер вони зможуть вгодити прихильникам різних стилів музики.