Оглядачі уже кажуть, що на ринок виходять конкуренти Apple.

Ноутбук-трансформер

Новинку вже назвали найкращим гібридним ноутбуком у світі. Перше, що впадає в очі – стильний мінімалістичний дизайн. А друге – супер функціональність. Microsoft Surface Book – це по суті планшет, до якого кріпиться клавіатура. І одне й інше має вбудовану батарею. Тож час роботи – до 12 годин. Сумарна вага – півтора кілограма. А от ціна – натомість чимала – півтори тисячі доларів.

Надпотужний смартфон

Смартфони Lumia 950 і 950 XL працюють на повноцінній Windows 10 і мають 8-ядерні процесори. Головна фішка – їх можна використовувати як комп'ютери, під'єднавши через USB-кабель до монітора. Ще тут 20-ти мегапіксельна камера і можливість знімати відео в розширенні 4К. Ціна – від 600 доларів.

Розумний браслет

Презентували і розумний браслет. Тут є все – оптичний показчик серцебиття, акселерометр, гігрометр, GPS, датчики освітлення та температури шкіри, сенсор ультрафіолетового випромінення та барометр. А ще мікрофон – браслет нагадає про тренування. Ціна – дві з половиною сотні доларів.

Крім головних новинок, вийшла нова версія планшета Surface Pro 4. Він став тоншим, легшим і відчутно дорожчим – тепер він коштує 900 доларів.

Окрім цього, юзерів вирішили здивувати окулярами доповненої реальності. Розробники кажуть – це майбутнє комп'ютерних ігор. Щоправда, вартість такого дива буде від трьох тисяч доларів і у продаж окуляри надійдуть аж у 2020 році.

Читайте також: Найдешевший смартфон Microsoft став доступним в Україні