Уявімо собі, що ми б робили, якби Микола Янович тимчасово зник із політичної арени. Його багатозначуща посада вже вільна. Пошвидше її займаємо та робимо свої перші кроки для порятунку країни.

Але сперш давайте ознайомимося із обов'язками Прем`єр-міністра України.

Отож,

Відповідно до Конституції України він керує роботою Кабінету Міністрів України, спрямовує його на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, схваленої Верховною Радою України;

- керує розробленням та реалізацією внутрішньої і зовнішньої політики держави; спрямовує та координує діяльність віце-прем'єр-міністрів України.

- Прем'єр-міністр України координує проведення в Україні адміністративної реформи.

- Прем'єр-міністр України в межах своїх повноважень спрямовує, координує та контролює діяльність Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ.

- Прем'єр-міністр України безпосередньо спрямовує, координує та контролює діяльність:
Міністерства фінансів; Міністерства юстиції; Державного комітету з питань державних секретів та технічного захисту інформації; Державної податкової адміністрації; Державної митної служби; Державної служби експортного контролю; Спеціального представництва Кабінету Міністрів України у справах Європейського Союзу.

Актуальні питання:

1. Як вирішити на нашу користь питання по газу із Росією?
2. Яким повинен бути ідеальний Податковий кодекс?
3. Як врятувати гривню від інфляції?
4. Як збільшити кількість робочих місць в Україні?
5. Як правильно та вигідно проводити переговори із МВФ і чи взагалі потрібно їх проводити?...

та інші питання...

Що ви отримаєте?

• Годинники – кожного тижня. Вручається двом авторам. Один за кількість набраних балів "Подобається" і ще один за вибором редакції.
• Величезні LCD телевізори – в кінці акції. Один за кількість набраних балів "Подобається" і ще один за вибором редакції.

Додаємо коментарі!