Як повідомили у Патрульній поліції Миколаєва, правоохоронці отримали повідомлення, що в одному з будинків чоловік б'є дружину.

"В під'їзді домоволодіння інспекторів зустріла жінка з дитиною на руках. Вона розповіла, що чоловік, знаходячись в стані сильного алкогольного сп'яніння, побив її та разом з дитиною вигнав з дому. Зі слів заявниці власницею помешкання є вона, а чоловік навіть в ньому не прописаний. Побачивши охоронців порядку, чоловік одразу почав висловлюватись нецензурною лайкою та поводити себе неадекватно", – йдеться в повідомлені поліції.

Увага, відео містить ненормативну лексику!

Для припинення правопорушення патрульні одягли на нього кайданки. Під час складання матеріалів підозрюваний в нанесенні тілесних ушкоджень постійно провокував інспекторів, погрожував їм фізичною розправою та звільненням. В подальшому патрульні доставили його до відділу поліції.

За даними видання Преступности.Нет дебоширом є Артур Слободянник. Він один з миколаївських мажорів, який влаштував безпорядки на одній з вулиць міста влітку, а поліцейські ніяк не могли цьому завадити. У поліції на таку бездіяльність патрульних відреагували доволі жорстко.

Читайте також: Один з миколаївських мажорів заробляє на життя контрабандою, – волонтер