Баскетболісти скромного “Мілуокі Бакс”, поступившись господарям у першій чверті, зуміли за наступні дві 12-хвилинки вирівняти гру. На результативну гру Дірка Новіцкі, який у підсумку набрав аж 30 очок, “олені” відповідали активними діями Андрю Богута та Брендона Дженінгса, кожен з яких оформив дабл-дабл. У вирішальні хвилини гри саме цей дует схилив шальки терезів на бік “Мілуокі”.

“Бакс” спочатку ліквідували гандикап у 5 очок, створений стараннями Дірка Новіцкі, а згодом і відірвалися від суперників на безпечну відстань. Попри усі старання “даласців” в останні секунди, гості таки зуміли зберегти перевагу - 103:99.

9-й поспіль матч виграло “Маямі”, 5-й - “Чикаго”. Кирило Фесенко 2 очками та 4 підбираннями доклався до тріумфу “Юти” над "Голден Стейт Воріорс". “Мемфіс” вдома впорався із “Портлендом”.