Про це голова наглядової ради холдингу Global Spirits, який володіє правами на торгову марку "Хортиця", написав на своїй сторінці у Facebook.

"Як багаторічний учасник списку Forbes, офіційно заявляю – після оприлюднення електронних декларацій українських чиновників всі учасники списку Forbes відчули себе лохами. З цієї хвилини прошу вважати мене жебраком. У мене нема мільйонів готівки, немає вертольотів, немає колекції годинників. І навіть здивуєтеся – немає особистої церкви, внесеної до декларації одним із депутатів", – написав він.

Добкін чи Парасюк: кому приносить подарунки святий Миколай? Пройдіть тест від 24 Каналу

Мільйонер звернувся до журналістів з пропозицією скласти новий рейтинг, у який мали б увійти ті політики, які серйозно збагатилися після Революції Гідності.

Це обчислюється математичним методом і звіркою декларацій, поданих до Майдану (2 роки тому) і сьогоднішніх, електронних. Всіх нас чекають дивовижні відкриття. Адже за це стояв Майдан,
– зіронізував Євген Черняк.

Читайте також: Мосійчук задекларував "Чорних чоловічків" та колекцію старовинної зброї

Додамо, за версією журналу Forbes у 2015 році Євген Черняк зі статками у 325 мільйонів доларів зайняв 16 сходинку у рейтингу найбагатших українців.

Нагадаємо, нардеп Сергій Мельничук у 2015 році отримав майже 73,5 тисяч гривень заробітної плати, натомість готівки у нього – трильйон гривень.

Та згодом у депутатській групі "Воля народу" спростували наявність у нардепа трильйона гривень.