Пряма трансляція на
Останні випуски

Міністр інфраструктури прокоментував свій намір піти у відставку

Про причини піти у відставку та роботу міністерства розповів гість студії Телеканалу новин "24" – міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

Причини подати у відставку

Услід за відставкою міністра інформаційної політики Юрія Стеця, про свою відставку повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Про це сам урядовець заявив під час брифінгу в Кабміні, у п'ятницю, 11 грудня.

– Прем’єр знав про моє рішення. Ми з ним сьогодні спілкувалися, проговорювали причини, які спонукали мене до прийняття такого рішення. Арсеній Петрович допомагав нашому відомству і, мені здалося, що йому було трохи боляче. В понеділок я зареєструю свою заяву та сподіваюсь, що депутати мене підтримають. З Прем’єром у нас були різні стосунки, але це нормально в політиці. В нас були дискусії, але він підтримав всі реформи, які ми змогли запустити в міністерстві.

Я настільки сильний – наскільки сильна моя команда. Але через те, що не зреформована бюрократична система, немає системи ринкової справедливої мотивації новим бюрократам – від мене пішло багато волонтерів.

– Я не можу сам робити свою роботу. Я стратег, людина, котра починає реформи, але хтось повинен виконувати щоденну клопітку роботу. А з середини літа від мене пішли волонтери, які прийшли мені допомагати.

Той фонд, який пропонували європейці у розмірі близько 90 мільйонів євро на зарплати бюрократам, відправили на децентралізацію.

– Коли я влаштовувався на роботу, то говорив, що готовий присвятити цій роботі рік. Навіть без справедливої оплати я міг собі це дозволити. Але проблема в тому, що більшість людей, які зі мною працювали, не мали таких заощаджень.

Новий міністр

– Я не знаю, чи є вже кандидатура на цю посаду. Але це має бути аполітичний технократ, який знає, як працює політикум України. Маю велику надію, що депутати підтримають моє рішення і я буду звільнений до кінця року. Це не означає, що вся моя команда піде – ми готові залишатися радниками, щоб транзакція була плавною.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі