Про це він написав у своєму блозі на "Українській правді".

Тягнибок також повідомив, що мав розмову із Мірошниченком з цього приводу.

За його словами, Мірошниченко "готовий добровільно зняти з себе депутатську недоторканість і відстоювати свою правоту перед судом. А також перед громадою".

"Якщо вчора такі методи були виправдані (наприклад, захоплення адміністрацій і змушування чиновників кривавого режиму під тиском народу писати заяву на звільнення, що "Свобода" робила ще задовго до Майдану), то нині вони є недоречними", - написав Тягнибок.

"Нам, ще вчора опозиційним політикам, треба зрозуміти, що ми перестали бути опозицією і тепер є частиною влади – сьогодні доступні інші методи боротьби навіть з відвертими ворогами України", - зазначив лідер "Свободи".

При цьому політик додав, що розуміє емоційну мотивацію, яка підштовхнула Мірошниченка на ці дії.

"Але як політик він мав би керуватися не емоціями, а холодним розумом. Незважаючи навіть на ті потрясіння, які ми всі пережили і переживаємо", - зазначив він.

"Влада має користатися іншими, абсолютно легальними важелями люстрації. З проведенням якої ми, на жаль, запізнюємося", - написав Тягнибок у блозі.

Він також "просив би і товариство не керуватися емоціями в бажанні негайної розправи над свободівцями".

Нагадаємо, кілька народних депутатів, які представляють всеукраїнське об’єднання "Свобода", прийшли до виконувача обов’язків в.о. керівника Першого національного Олександра Пантелеймонова та стусанами спонукали його "добровільно примусово" подати у відставку.

В.о. генерального прокурора України Олег Махніцький пообіцяв об'єктивно оцінити без політичного підтексту дій народних депутатів від ВО "Свобода" в НТКУ.