Як повідомляє портал "ОВД-Инфо" затриманих розвезли по 39-ти відділів поліції. Проте дзвінки на гарячу лінію не припиняються і повідомлення про затримання через додаток "Червона кнопка" теж продовжують надходити.

Серед затриманих – є кілька іноземних громадян та неповнолітні. Є скарги на дії співробітників поліції – активіст Борис Канторович був побитий співробітником поліції на прізвище Попков за мобільний телефон.

Читайте також: Фото дня: на акції протесту в Петербурзі "заарештували" гумову качку

Блогер Ян Кателевського повідомляє в Twitter, що його співробітники поліції його жорстко пов'язали, душили, били головою об автозак, спеціально зламали штатив і Blutooth-гарнітуру.

За офіційними даними, в мітингу брали участь близько трьох з половиною тисяч осіб, проте місцеве видання "Фонтанка" оцінює кількість учасників приблизно о 10 тисяч.

Затримання здебільшого відбувались в районі Тверської вулиці, куди закликав вийти своїх прихильників глава Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний.

За попередньою інформацією, всього в Росії було затримано більше 1 500 активістів. З них – 900 затримали у Петербурзі.

Нагадаємо, 12 червня у Росії відзначають День Росії. Приводом для проведення антикорупційних мітингів по всій федерації вже вдруге стало розслідування про "таємну імперію" Дмитра Медведєва. Окірм Москви та Петербурга, мітинги проходять у ще близько 30-ти російських містах.

Перед початком мітингів у Москві стало відомо про затримання російського опозиціонера Олексія Навального. Його пов’язали прямо в під’їзді його будинку, навіть не дочекавшись, поки той прибуде на мітинг.