Як йдеться в повідомленні "Національного корпусу" у Facebook, активісти протестують проти рішення влади забезпечити захист російським фінустановам.

"Незважаючи на блокаду Національним Корпусом протягом трьох місяців банків країни-агресора, що фінансує війну на Сході України, українська влада прийняла рішення, що йде в розріз з інтересами народу - забезпечити захист російським фінустановам", – стверджують протестувальники.

Активісти намалювали на огорожі будинку Гонтаревої свиню "як знак того свинства, що чинить Гонтарева щодо своєї країни".

Мітингувальники стверджують, що за деякий час голова НБУ вийшла до них і сказала,що начебто "їде писати заяву про відставку".

На відео Гонтарева заявила, що її справа написати заяву про відставку, але питання самої відставки стосується Верховної Ради.

"Це питання до Ради та Президента України. Я не знаю. Я пишу заяву про відставку, а не призначаю нікого", – сказала Гонтарева.

Нагадаємо, 3 квітня нардеп від БПП Ірина Луценко нібито заявила, що голова НБУ Валерія Гонтарева написала заяву про відставку. Та згодом вона сама спростувала цю інформацію.

Читайте також: Експерт розповів, до чого призведе відставка Гонтаревої