Москаль, як голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів, отримав інформацію, що підрозділ належить до Кримського територіального управління внутрішніх військ, а його керівником є полковник Сергій Асавалюк.

“Бійці саме цього підрозділу були відзняті на відео журналістами, а їхні радіопереговори записані”, - розповів депутат.

“Командування внутрішніх військ закупило в української фірми “Тактичні системи” для потреб цього підрозділу 80 снайперських гвинтівок типу АВК виробництва Англії. Дані про це є у “Віснику державних закупівель України”, - йдеться в повідомленні.

Москаль направив звернення Генпрокурору Віктору Пшонці з вимогою вилучити в рамках кримінального провадження дані гвинтівки та призначити балістичні експертизи, щоб з’ясувати їх причетність до зброї, з якої стріляли по мітингувальниках 20 лютого. Депутат також просить вилучити всю документацію спецпідрозділу, встановити, де кожен зі снайперів перебував 20 лютого, призначити експертизу для ідентифікації голосів, що вели між собою радіопереговори. А на період проведення кримінального провадження відсторонити від займаної посади командувача внутрішніх військ Шуляка.