Про це в етері каналу FREEDOM заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він наголосив, що путін плював на українців, тому він і використовує наших громадян з тимчасово окупованих територій.

Зверніть увагу У Кремінній "щось відбувається", – Гайдай розповів про близько 300 знищених окупантів

Українці з окупованих територій для окупантів – гарматне м'ясо

Сергій Гайдай пояснив, що мешканці тимчасово окупованих територій України для путіна і всього російського керівництва є просто гарматним м'ясом. Усіх мобілізованих з Донбасу без підготовки кидали на фронт. Причина проста – окупанти не хотіли, аби велика кількість трун їхала до росії.

Ще раз повторю – плювати вони (росіяни) хотіли на українців,
– наголосив Гайдай.

Крім того, голова ОВА відзначив, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей чоловіків залишилося дуже мало. Якщо раніше там люди могли відкупитися від участі у війні, то зараз навіть 20 тисяч доларів не рятують від російської мобілізації.

Окупанти стали заручниками власної пропаганди

Голова Луганської ОВА відзначив, що окупанти стали заручниками власної пропаганди – вони були впевнені, що повномасштабна війна завершиться швидко й на їхню користь, тому вони почали вторгнення прийшли розслаблені та не підготовлені. Як результат – колосальні втрати.

Однак підготувати спеціалістів зараз майже не реально. Річ не у грошах, які, як зазначив Гайдай, у росії є. Тут питання часу – за тиждень чи місяць важко підготувати кваліфікованого пілота, артилериста тощо.

Цікаво – чого чекати від 3 армійського корпусу росії: дивіться відео