Про це розповів капітан 103 бригади територіальної оборони Олександр Ганущин. За його словами, армії потрібні люди, щоб освоювати західну зброю, а також, щоб замінити втрати.

Дивіться також На вулиці та блокпостах: юрист пояснив, де законно вручати повістки

Україні потрібні військові для служби як у тилу, так і на нулі

Військовий наголосив, що Україні потрібні військові для служби як у тилу, так і на нулі.

Нам дуже потрібні люди, оскільки до тієї техніки, котра приходить, нам потрібні високонавчені, вмотивовані бійці, які вміють з нею працювати. Нам також потрібні люди, щоб замінити втрати, нам потрібні люди для тилової служби і для служби на нулі. Тому мобілізація однозначно буде продовжена,
– сказав Олександр Ганущин.

Також військовий вважає, що держава зобов'язана контролювати дотримання виконання закону про мобілізацію.

"Інколи сила держави полягає в легальному інституті примусу. Найпростіше – це примус виконувати закони. Закон про мобілізацію під час війни повинен працювати, і саме цим займається апарат держави", – сказав військовий і додав, що мобілізаційний план має виконуватися.

За його словами, теперішні темпи мобілізації є вищими, ніж були пів року тому. Капітан 103 бригади територіальної оборони заявив, що високі темпи мобілізації пов'язані з тим, що Владімір Путін довів до величезних цифр плани з мобілізації у Росії.

У Міноборони розповіли про перебіг мобілізації

  • Міністр оборони Олексій Резніков розповів про перебіг мобілізації в Україні. Він запевнив, що нічого надзвичайного з мобілізацією не відбувається і вона триває відповідно до затверджених норм.
  • Міністр зазначив, що запаси поповнюють з огляду на втрати України у війні з Росією. При цьому Резніков наголосив, що в Україні не проводять мобілізацію, як у Росії.
  • Також міністр прокоментував вручення повісток у громадських місцях. За його словами, військовозобов'язані повинні стати на облік, однак не всі це роблять.