Samsung Galaxy K Zoom

Компанія Samsung представила камерофон Galaxy K Zoom. Апарат оснащений 4.8-дюймовим екраном, 6-ядерним процесором, 2 гігабайтами "оперативки" і вісьма "гігами" флеш-пам'яті. Є слот для карт MicroSD.

Втім, головне в ньому - це камера. Вона побудована на 1/2.3" BSI CMOS-матриці на 20.7 мегапікселів, має 10-кратний зум з оптичною стабілізацією і ксеноновий спалах. Крім фотографування, є можливість записувати FullHD-відео з частотою 60 кадрів на секунду.

Через таке оснащення новинка вийшла доволі великою і важкою. Зокрема, товщина у частині з об'єктивом перевищує 2 сантиметри. А вага сягає двохсот грамів.

Працює апарат під управлінням системи Android 4.4 KitKat. На борті є кілька корисних додатків та функцій для фотографів. Так, користувач має можливість змінювати усі параметри зйомки.

Є 10 готових фільтрів та функція Selfie Alarm для якісного автопортрету. Зроблені фото можна одразу ж редагувати у спеціальному додатку Studio.

Новий самсунгівський камерофон випускатимуть в чорному, синьому та білому кольорах. Продажі стартують вже у травні.

Android-стікер

Розширити функціонал Android-смартфону можна буде за допомогою стікера. Маленький девайс під назвою Dimple кріпиться до задньої кришки. Він має 4 кнопки, на які можна призначати різноманітні функції. Приміром - запуск камери чи якоїсь конкретної програмки. Налаштування здійснюється зі спеціального додатку, який можна безкоштовно завантажити з Google Play.

Обмін даними між стікером і смартфоном відбувається через зв'язок NFC. Саме тому стікер підійде не для всіх пристроїв, а лише для оснащених відповідним модулем.

Придбати Dimple поки не можна - компанія лише збирає кошти для серійного виробництва. На ринку ґаджет коштуватиме 29 доларів.