Відповідне відео опублікували журналісти, які у той момент записували коментар організаторки ярмарку. Вибух у Чернігові пролунав орієнтовно о 13:30 3 вересня.

Читайте також Детонація снаряду на виставці зброї в Чернігові: зросла кількість постраждалих

Момент після вибуху потрапив на камеру

Наші журналісти якраз записували інтерв'ю зі співорганізаторкою благодійного ярмарку "Північний шарварок", коли стався вистріл з гранатомета,
– мовиться в повідомленні.

Тобто журналістам вдалось зняти перші хвилини вибуху. На кадрах видно, як люди починають бігти. Деякі кричать, що варто ховатись в укриття.

Момент вибуху в Чернігові потрапив на камеру: дивіться відео


Вибух в Чернігові у центрі міста

Вибух у Чернігові пролунав в центрі міста на Валу біля музею орієнтовно о 13:30 3 вересня. Спочаку про це повідомили ЗМІ, згодом інформацію підтвердив глава Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус. Він також підтвердив поранення 3 дітей.

На заході, що передбачав інтерактив для дітей, чомусь була й експозиція з бойовою зброєю, яка спрацювала. Троє дітей постраждали. Зокрема, дворічний хлопчик перебуває в тяжкому стані,
– заявив глава ОВА.

Також він пояснив, що фахівці обстежували місце події та з'ясували походження небезпечних експонатів.

Згодом Державне бюро розслідувань встановило, що на акції у центрі міста представники організаторів, демонструючи громадянам різні зразки зброї та боєприпасів, привели у бойовий стан гранатомет.

За даними працівників ДБР, саме через необережний постріл до лікарні потрапило четверо дітей та один дорослий з різними ступенями тяжкості ушкоджень.

Попередньо мер Чернігова Владислав Атрошенко повідомив, що четверо дітей та четверо дорослих отримали поранення.

Одна дитина в лікарні у тяжкому стані. Всі інші після амбулаторного огляду перебувають вдома,
– заявив Атрошенко.

На жаль, вже ввечері 3 вересня лікарі повідомили, що поранених дітей шестеро.

Дивіться також – на аеродромі Мелітополя аж 5 гучних вибухів: відео