Господарі дуже гостро відповіли на останній хвилині першого тайму. Однак голкіпер зумів упоратись із дальнім пострілом Кулібалі. Вирішальною ж стала 82-га хвилина матчу. Долю матчу влучним ударом головою вирішив найкращий бомбардир "Монпельє" - Олів'є Жиру - 0:1.

З таким же рахунком здобув перемогу й чинний чемпіон Франції - "Марсель". Свій гол у ворота "Тулузи" підопічні Дешама також забили на останніх хвилинах зустрічі. Розмочити рахунок раніше чудову нагоду мав Тає Тайво. Однак удар нігерійця з 11-метрової позначки парирувала штанга. Борг чемпіонам фортуна віддала на 88-й хвилині матчу. Захист "Тулузи" проґавив Андре Айю, який і став автором вирішального голу.

Власних уболівальників перемогами потішили "Парі Сен-Жермен", "Нансі", "Ренн" і "Сошо". "Сент-Етьєн" та "Осер" переможця не виявили. У спину "Монпельє" дихають "Парі Сен-Жермен" і "Ренн". Ще на бал відстали "Марсель" та "Брест". Уже сьогодні "солом'яних" може наздогнати "Лілль".