На своєму льоду "Канадіенс" вперше увімкнули сирену за воротами суперників посеред першого періоду. Чіткий пас Джіонти блискуче замкнув Каммальєрі. Аби мало не здавалось, господарі додали ще по шайбі у кожній з двох наступних 20-хвилинок. У другій з флангу технічно кинув Плеканец.

В третій – рикошетом від ковзана опонента – перевагу канадців потроїв Джіонта. "Флайєрс" з усіх сил намагались закинути бодай шайбу престижу. Та кожен із сорока одного удару філадельфійців став здобиччю першої зірки матчу, незворушного Кері Прайса. 3:0 – 12-та у сезоні перемога Монреаля.

Неменше ажіотажу вирувало і довкола поєдинку "Далласа" з "Анахаймом". Тут увагу магнітив арбітр Маркус Віннерборг. На плечі шведа впав статус першого в історії європейського, більше того – не північноамериканського, рефері у Національній Хокейній Лізі.

Ніби у подарунок команди подарували дебютанту можливість вирішити долю поєдинку. Після тоо як шайбами помінялись От та Перрі, у третьому періоді атаку "Старс" завершував Річардс. кидок Бреда з другої спроби, наче приборкав Хіллер.

Та от арбітр подався переглядати відео і, як з'ясувалось недаремно. Віннерборг всне ж вгледів кадр, де шайба таки перетнула лінію воріт. Тож, 2:1 на користь "Далласа".