В рамках 1/4 найпристиджнішому клубного турніру Конкакаф "смугасті" зустрічались із співвітчизниками - мексиканською "Толукою". Нестор Кальдерон вже на п’ятій хвилині міг забити за одну із найтитулованіших мексиканських команд, однак м’яч пролетів над поперечкою.

Марнували свої моменти і господарі - ні Освальдо Мартінес, ні Хесус Де Негріс не змогли переграти голкіпера Толуки - Альфредо Талавера, який протягом матчу не раз рятував "червоних дияволів" від пропущеного голу.

За п’ять хвилин до фінального свистка Карлос Ескуіве втратив шанс перевести матч в екстратайми, адже у перший поєдинок завершився мінімальною перемогою "Монтеррея". Море моментів біля обох воріт лише раз завершились голом - на 88-й Нері Кардосо оббігши оборонця - пробив у дальній кут – 2-0 перемога "Монттеррея" за сумою двох матчів - у півфіналі на смугастих чекає ще одне мексиканське дербі - мексиканський Крус Асуль.